Archiv článků

Zkoušky

Dnes naši odchovanci vrhu B složili zkoušky v ZKO Příbram. Baru Stěžovská zahrada zkouška BH a Brego Stěžovská zahrada IPO3. Velká gratulace.
Celý článek

Štěňátka Vrh CH a I

Všechna štěnda z vrhu CH a I jsou již u svých nových páníčků. Všem štěňátkům přejeme hodné páníčky a páníčkům radost ze svých pejsků.
Celý článek

Štěňátka

Dnes jsem vložila do odchovů vrh I a vrh CH nové fotky. Ještě je jeden volný pejsek k prodeji z vrhu CH. Pejsek je pěkný v pigmentu a srsti. Velice vyrovnané povahy. Odběr 29.6.2012.
Celý článek

Era Stěžovská zahrada

Náš odchov vrh E  Era Stěžovská zahrada byla uchovněna s bonitačním kodem 5JX1/P. Je to již pátý chovný potomek naší super feny Christy Hartis Bohemia. Máme velkou radost.
Celý článek

Aktualizace

Dnes jsme aktualizovali sekce Fergie Stěžovská zahrada, Štěňata, Odchovy a Plánované krytí, ve kterých můžete najít více informací a fotografií.
Celý článek

Máme štěňátka

7.5.2012 se nám narodila štěňátka ze spojení Baru Stěžovská zahrada x Mir z Arnultovic. 11.5.2012 se narodila jedna holčička od Brenda Stěžovská zahrada x Ilan vom Kirschental. Více informací v sekci štěňata.
Celý článek

Fera a Fabio Stěžovská zahrada

V neděli 29.4.2012 nám v Jaroměři na výstavě NO udělali radost naši odchovanci vrhu F ( Ilan vom Kirschental x Christa Hartis Bohemia).  Fera Stěžovská zahrada ve třídě mladých 1. místo a  Fabio Stěžovská zahrada taktéž se umístil na 1. místě ve třídě mladých. Gratulujeme oběma a máme...
Celý článek