Archiv článků

Úspěch odchovanců

Dnes v příšerném počasí  naši odchovanci Stěžovská zahrada složili tyto zkoušky. Brego FPr3,Era SPr3 a Dera BH. Všem gratulujeme, dělají nám velkou radost.
Celý článek

Christa Hartis Bohemia je nakrytá

Dne 25.10.2012  jsme nakryly naši suprovou fenu Christu Hartis Bohemia opakovaně pracovně i výstavně úspěšným psem Ilan vom Kirschental. Z tohoto spojení vrh F  je Fábio, Fergie a Fera. Na narození štěňátek se můžeme těšit na vánoce.
Celý článek

Zkoušky a výstavy

Dnes byl opět úspěšný den pro naše odchovance. Brego Stěžovská zahrada se zúčastnil výstavy NO v Rokycanech, kde získal ohodnocení V4 ze 14 psů. Andre Stěžovská zahrada dnes úspěšně složil zkoušku SPr1 v Příbrami. Gratulujeme a děkujeme za skvělou prezentaci.
Celý článek

Očekáváme štěňátka

Na sonu potvrzena březost Brendy Stěžovská zahrada s Ilanem vom Kirschental.Oba rodiče jsou vedeny na německou   linii Kirschental. Očekávaný vrh J by se měl narodit koncem října.
Celý článek

Oblastní výstava Příbram 2012

V sobotu 22.9.2012 se v Příbrami konala Oblastní výstava NO, které se zúčastnili i naši odchovanci Brego Stěžovská zahrada, Fabio Stěžovská zahrada, Hakim Stěžovská zahrada a Fera Stěžovská zahrada. Brego Stěžovská zahrada - třída pracovní, V4 Fabio Stěžovská zahrada - třída dospívající,...
Celý článek

Era Stěžovská zahrada

Dnes nám udělala radost a potvrdila své kvality Era Stěžovská zahrada ( Christa Hartis Bohemia x Garp z Lintichu) náš odchovanec vrh E. Složila zkoušku IPO3. Moc gratulujeme a přejeme  další úspěchy.
Celý článek

Krytí Brenda Stěžovská zahrada

V uplynulých dnech proběhlo krytí naší fenky Brenda Stěžovská zahrada s Ilan vom Kirschental. Zda krytí proběhlo úspěšně se dozvíme během následujících několika týdnů. Štěňátka očekáváme na přelomu října a listopadu 2012.
Celý článek

Fera Stěžovská zahrada

Dnes nám udělal radost Fera Stěžovská zahrada , odchov vrh F ( Christa hartis Bohemia x Ilan vom Kirschental). Složila zkoušku BH. Tím si otevřela prostor ke skládání dalších zkoušek dle mezinárodního zkušebního řádu. Děkujeme za prezentaci a posíláme velkou gratulaci.
Celý článek