Archiv článků

Nové fotografie

Dnes jsme přidali nové fotografie štěňátek z vrhu N: https://stezovska-zahrada.zonerama.com/Album/252706
Celý článek

Nové fotografie - vrh N

Dnes jsme objevili kouzlo webové galerie Zonerama. Jelikož na webové stránky lze z kapacitních důvodů vložit jen určitý počet fotografií a jrádi by jsme s Vámi podělilo o všechny naše fotografie, tak jsme založili účet na výše zmíněné webové galerii. Zde je odkaz na náš profil:...
Celý článek

Štěňátka

Dne 27.11.2013 se naší fence Brendě narodilo 7 kráných štěňátek, 6 kluků a 1 holčička. Otcem štěňátek je Ilan vom Kirschental. Vzhledem k původu rodičů budou štěňátka vhodná pro výcvik, chov i výstavy. Již přijímáme rezervace.
Celý článek

Úspěšný víkend pro naše odchovance

Tento víkend byl pro naše odchovace velice úspěšný. Era Stěžovská zahrada složila úspěšně zkoušku ZVV2. Hardy Stěžovská zahrada složil úspěšně zkoušku ZVV1 a Jethro Stěžovská zahrada se umístil na oblastní výstavě NO na krásném druhém místě se známkou velmi nadějný. Velice všem gratulujeme a...
Celý článek

Očekávaná štěňátka

Koncem listopadu očekáváme další zajímavý vrh štěňátek od naší fenky Brenda Stěžovská zahrada a Ilan vom Kirschental. Již přijímáme rezervace.
Celý článek

Vrh L

Všechna štěňátka z krásného vrhu L jsou u svých nových páníčků. Další štěňátka plánujeme v roce 2014.
Celý článek

Krásní pejsci na prodej

Z vrhu L - Baru Stěžovská zahrada a Ilan vom Kirschental jsou k prodeji dva krásní pejsci s předpoklady pro chov, výstavy i sport. Odběr ihned. Více informací zde.
Celý článek